سبد خرید شما
ردیف عکس نام محصول قیمت (تومان) تعداد/وزن جمع (تومان) عملیات
1 تیغ اره پاملخی سایز دوصفر 5,500 5,500
2 مجموعه طرح معرق مینیاتور (کد 13) 2,000 2,000
3 هزینه ارسال محصول
--- شرایط حمل و تحویل کالا
جمع کل 7,500 تومان
برای تسویه حساب حتماً باید ثبت نام نمایید.
چگونگی ارسال محصولات
روشهای تحویل کالا به چندین دسته تقسیم میشود. ارسال از طریق باربری، پیک موتوری، تاکسی تلفنی، تیپاکس، پست پیشتاز، پست سفارشی و ارسال مستقیم.

باربری:
این روش بهترین و به صرفه ترین روش ممکن برای سفارش چوب می باشد. برآورد زمان تحویل 1 الی 2 روز کاری برای تهران و 1 الی 3 روز کاری برای جنوب کشور است. در این روش هر 30 کیلوگرم تقریبا حدود 10000 تومان هزینه باربری لحاظ می شود که بسیار مقرون به صرفه می باشد. البته این هزینه با توجه به مسافت متفاوت است اما در کل کشور همین حدود می باشد. این هزینه بعد از تحویل بار توسط مشتری پرداخت میشود. 
محدودیت وزنی در این روش تا سقف 300 کیلوگرم می باشد.

پیک موتوری:
برآورد زمان تحویل 1 روز کاری می باشد. این روش ارسال فقط برای مشتریان ساکن بابل انجام پذیر است. در این روش هزینه مورد نظر قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود. برای سفارش های بالای 40000 تومان، هزینه پیک رایگان می باشد.
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 50 کیلوگرم می باشد.

تاکسی تلفنی:
برآورد زمان تحویل 1 روز کاری می باشد. این روش ارسال فقط برای مشتریان ساکن شهرستان های بابل، قائمشهر، ساری، بابلسر و فریدونکنار بوده و برای خریدهای بیشتر از 110000 تومان، هزینه مربوطه رایگان می باشد. در این روش هزینه مورد نظر قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 300 کیلوگرم می باشد.

تیپاکس:
برآورد زمان تحویل 1 الی 2 روز کاری می باشد.  هزینه حمل با توجه به مسافت و وزن مرسوله متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.
این روش فقط برای محصولاتی می باشد که وزن آن ها کمتر از 2 کیلوگرم است زیرا هزینه تیپاکس برای وزن های بالا بسیار گران بوده و برای مشتری به صرفه نمی باشد.

پست پیشتاز:
برآورد زمان تحویل 1 الی 3 روز کاری می باشد. هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود. (هزینه کمتری نسبت به تیپاکس دارد و برای اجناس نسبتا کوچک و یا اجسام با وزن زیر دو کیلوگرم امکانپذیر است)
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 2 کیلوگرم می باشد.

پست سفارشی:
برآورد زمان تحویل 3 الی 6 روز کاری می باشد. هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 3 کیلوگرم می باشد.

ارسال مستقیم:
برآورد زمان تحویل 2 الی 4 روز کاری می باشد. این روش ارسال برای مشتریانی است که خرید بالایی دارند و برای ارسال بار از وانت یا نیسان استفاده میشود. اجناس انتخاب شده بصورت مستقیم درب آدرس مشتری ارسال میشود.
هیچ گونه محدودیت وزنی در این روش وجود ندارد.
همکاران ما در هنگام ارسال بار بهترین روش ارسال را از لحاظ قیمتی و زمانی به شما مشتریان گرامی توضیح میدهند.

رفتن به بالای صفحه