سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمایشگاه «حس حیات»
سازمان میراث‌فرهنگی میزبان نمایشگاه «حس حیات»
‌بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و مطابق روال هر هفته، سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری میزبان یکی دیگر از نمایشگاه‌های صنایع‌دستی است که در هفته جاری نمایشگاه هنرهای چوبی با عنوان «حس حیات» در این سازمان برگزار می‌شود.
به‌گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌ر‌سانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این نمایشگاه آثار هنری سعید پوزش یکی از هنرمندان صنایع‌دستی کشورمان به نمایش درآمده است.

پوزش که متولد ۱۳۴۴ است درباره فعالیت‌های هنری خود گفت: «از سال ۱۳۶۱ در رشته هنرهای چوبی فعالیت دارم و تا کنون در ۱۷ نمایشگاه در خارج از کشور شرکت کرده‌ام و موفق به کسب عنوان غرفه بر‌تر در نمایشگاه سیلوراستار قطر شدم. ضمن اینکه در سال ۱۳۷۳ یکی از آثارم به‌عنوان اثر برگزیده اولین نمایشگاه اثر حجمی در موزه معاصر تهران انتخاب شد»

وی افزود: «۱۵ سال است که به تدریس هنرهای چوبی مشغولم و در این مدت ۲۰۰ هنرجو را آموزش داده‌ام. مبتکر سبک جدید مجسمه‌سازی در سال ۱۳۷۰ از تلفیق معرق و منبت هستم و توانستم طبیعی‌ترین روش مجسمه‌سازی را ابداع کنم که در این روش هنرمند می‌تواند از نظر رنگ‌بندی نزدیک‌ترین مجسمه‌ها را نسبت به مدل اصلی خود به وجود آورد.»

نمایشگاه حس حیات از ۱۶ تا ۲۰ دی در ساختمان مرکزی سازمان میراث‌فرهنگی واقع در خیابان آزادی نرسیده به بزرگراه یادگار امام برگزار می‌شود.


تاریخ انتشار: 8:53:51 1396/10/18
Shortcut keys: Prev=Right , Next=Left
نظر کاربران سایت
هنوز نظر ثبت نشده است.
نظر شما
رفتن به بالای صفحه