پرسش‌های متداول
چگونه می توان خرید کرد؟
چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ چگونه می توان خرید کرد؟ 
چه کارهایی باعث کاهش حجم اشتراک می‌شود؟
به طور کلی هر عملی که در اینترنت انجام دهید، باعث تبادل اطلاعات بین کامپیوتر شما و شبکه اینترنت می‌شود و حجم این اطلاعات تبادل شده از حجم طرح اشتراک شما می‌کاهد. نگاه کردن صفحه‌های وب، فرستادن یا چک کردن ایمیل، استفاده از برنامه‌های انتقال صدا و تصویر مانند اسکایپ، دانلود کردن فیلم، موسیقی و برنامه، گوش دادن به رادیوهای اینترنتی و بسیاری کارهای دیگر، همگی باعث می‌شوند اطلاعاتی از کامپیوتر شما به اینترنت منتقل شود یا اطلاعاتی از اینترنت به کامپیوتر شما ارسال شود. در هر دو حالت، بر اساس حجم اطلاعات تبادل شده، از حجم ترافیک وایمکس شما کاسته می‌شود.
آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده " چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید " شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر ایمیل،اصلاح کد ملی، لغو خبرنامه و حذف اکانت با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@choobha.com ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.
باختگی چوب چیست؟
به شرایط خاص فیزیکی و شیمیایی که با قرار گرفتن چوب در آن،تغیراتی در نقش،بافت،رنگ و استحکام چوب ایجاد میشود باختگی میگویند
دلیل تاب و ترک در چوب چیست؟
دلیل هر گونه تغیرات شکل در چوب تغیرات میزان رطوبت در چوب است که باتوجه به میزان و شدت تغیر رطوبت شدت تابیدگی و ترک نیز متغیر میشود
روش صاف کردن چوب های تاب گرفته به چه صورت است؟
رایج ترین روش صاف کردن چوب های تابیده به شکل زیر است که توضیحاتی پیرامون آن داده میشود:
جهت صاف کردن چوب های تابیده با توجه به اندازه چوب سطلی تهیه کنید و در داخل ان چوب های تابیده را قرار دهید،سپس در داخل سطل به مقداری اب بریزید که چوب در ان غوطه ور شود
سپس به مدت دو الی سه ساعت(با توجه به مقدار چوب زمان متغیر است) بگذارید چوب در اب بماند،حال چوب هارا از اب خارج کرده و به مدت 30 دقیقه به صورت عمودی در یک گوشه بگذارید تا اب اولیه چوب خارج شود سپس چوب هارا در جهت مخالف تاب روی هم قرار دهید و روی ان جسم سنگین بگذارید تا مادامی که خشک شود.
این رایج ترین و پر کاربرد ترین روش جهت صاف کردن چوب است.
چگونه جلوی ترک کنده چوب را بگیریم؟
اگر کنده چوبی دارین که رطوبت دارد و نگران ترک خوردن ان هستین روش زیر به شما کمک میکند:
بر روی دو سطح مقطع چوب چسب چوب بزنید به طوری که تمام سطح ان را بپوشاند
سپس روی چسب را با روزنامه بپوشانید و اجازه دهید تا خشک شود
به این روش اب بندی کردن چوب میگویند که به طرز چشم گیری جلو ترک خوردن کنده را میگیرد.
چوب های ورق شده را در چه محیطی قرار دهیم تا دچار تغیر شکل نشود؟
به طور کل جهت جلوگیری از تغیرات شکل چوب اعم از تابیدگی و ترک برداشتن چوب ها باید در محیطی به دور از شرایط خاص اب و هوایی قرار گیرد.شرایطی مانند:
باد شدید
افتاب
گرمای زیاد
رطوبت شدید

ضخامت مناسب چوب برای معرق منبت چند میل است؟
بهترین ضخامت ورق جهت منبت و معرق شش الی پنج میل است.
دلیل تغیر رنگ چوب پس از برش چیست؟
دلیل تغیر رنگ چوب منشا شیمیایی دارد و به دلیل اکسید شدن مواد معدنی چوب در مجاورت هوا است.
دقیقا همانند واکنش اهن در برابر رطوبت که به اصطلاح موجب زنگ زدن اهن میشود.
منظور از جوش چوب یا چوب جوش چیست؟
به غده های سرطانی درخت که به صورت نامنظم در کنار ساقه میروید جوش یا بروسن میگویند که دارای نقشی بسیار زیبا و خاص است.
رفتن به بالای صفحه
شرکت ابررایانه طبرستان - ابرتک