درخواست و سفارش تابلو
با توجه به محصولات مختلفی که در وبسایت چوبها عرضه می شود، توضیحات زیر ارائه می گردد.
سفارش چوب:
چوبهایی که مد نظر شما است را با توجه به نوع چوب و وزن آن مشخص نموده و در قسمت سفارشات اعلام کنید. بعد از سفارش، از طرف پشتیبانی سایت با شما تماسی گرفته می شود که در مورد چگونگی تحویل و مدت زمان آن صحبت می شود.
همچنین شما می توانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل کنید و خواسته ی خود را به صورت تلفنی بیان کنید و بقیه کارها توسط پشتیبانی سایت انجام می شود. 
سفارش تابلو:
اگر تصویر، نقاشی یا عکسی وجود دارد که شما دوست دارید معرق یا منبت شود، عکس مورد نظر را در قسمت سفارشات آپلود نموده و یا به ایمیل سایت بفرستید. 
اگر تمایل دارید که تابلو مورد نظر توسط استادی خاص (که در قسمت اساتید سایت وجود دارد) ساخته شود، حتما نام استاد پیشنهادی خود را ذکر کنید.
اگر تابلویی مدنظر شما است که قبلا توسط استادی کار شده و در حال حاضر موجود نمی باشد، با فرستادن کد تابلو یا عکس مورد نظر برای ما، مشخص کنید که کدام تابلو مد نظر شماست.
اگر استاد خاصی مد نظر شما نمی باشد، گروه تخصصی چوب ها، با توجه به قیمت، مدت زمان و سطح کار، اساتید مختلف را در نظر میگیرد و با پشنهاد کار به آنها، مناسب ترین را انتخب نموده و قرار داد بسته می شود.
نصف قیمت تابلو سفارش داده شده، به صورت پیش پرداخت دریافت شده و باقی آن هنگام فرستادن تابلو دریافت می شود.
وبسایت چوبها به شما تضمین می دهد که تابلو مورد نظر از بالاترین سطح برخوردار بوده زیرا از بهترین اساتید ایران بهره گرفته می شود.
سفارش انواع محصولات چوبی، ابزارها و ...
هر نوع سفارشی که در حوزه کاری این سایت می باشد، توسط این صفحه می تواند انجام شود. همچنین شما بصورت تلفنی نیز می توانید سفارش خود را ثبت کنید و پشتیبانی سایت، به طور کامل شما را راهنمایی خواهد کرد.
كد امنیتی بازسازی کد امنیتی
رفتن به بالای صفحه
شرکت ابررایانه طبرستان - ابرتک