بروزرسانی: 19:5:42 1397/03/04 درباره ما
هنرهای سنتی چوبی یکی از فاخر ترین هنرهای سنتی در ایران می باشد که قدمت آن به هزاران سال می رسد. یکی از اساسی ترین مشکلات این هنرها که گریبان گیر هنرمندان این حوزه شده، عدم تبلیغ و ارائه آثار به صورت مطلوب و عدم وجود اقلام مصرفی به صورت گسترده و آسان و با قیمت مناسب می باشد. وبسایت تخصصی چوب ها اولین و بزرگترین وبسایت خدمات هنری به هنرمندان صنایع چوب می باشد که در سال 1394 راه اندازی شد. این وبسایت شامل بخش های مختلفی برای ارائه خدمات به هنرمندان عزیز می باشد.
هدف راه اندازی وبسایت:
هدف اصلی این وبسایت ارائه خدمات هنری از قبیل فروش اقلام مصرفی (انواع چوب در طیف وسیعی از رنگ ها) و ابزار مورد نیاز برای هنرهای سنتی با قیمتی بسیار مناسب در حوزه صنایع دستی چوبی می باشد که هنرمندان این حوزه می توانند با حداقل قیمت، از این اقلام و ابزار استفاده نموده و همچنین آثار خود را در این سایت به صورت رایگان به نمایش بگذارند.

این سایت شامل بخش های مختلف و به هم پیوسته ای می باشد:

بخش فروش چوب و طرح:
در این بخش بسیاری از چوب های مورد نیاز در حوزه معرق و منبت و همچنین انواع طرح های صنایع چوبی سنتی قرار دارد که هنرمندان در کل کشور می توانند به صورت آنلاین خریداری نموده تا محصولات صنایع دستی کشور شاهد تولیدات هرچه بیشتری باشد.
بخش اساتید:
در این بخش اساتید توانمند حوزه هنرهای چوب می توانند با قرار دادن بیوگرافی و گالری آثار خود به صورت رایگان از خدمات این سایت بهره مند شوند تا این سایت تریبونی برای معرفی اسن اساتید به کل کشور باشد. همچنین در این سایت فروشگاه آثار هنری اساتید نیز وجود دارد که اساتید محترم می توانند آثار فروشی خود را در این قسمت بارگذاری کرده و از خدمات مربوطه استفاده نمایند.
بخش آموزش:
در این بخش آموزش های تخصصی و فوق تخصصی حوزه صنایع دستی و صنعتی چوب توسط برترین اساتید کشور ارائه می شود که علاقه مندان و هنرمندان این حوزه می توانند از این تجربیات ارزشمند نهایت استفاده را ببرند.
فروش سازهای سنتی:
در این قسمت سازهای چوبی ساخته شده توسط اساتید برتر ایران (تار، سه تار، سنتور) قرار داده شده است که از این طریق می توان سازها را بدون واسطه از تولید به دست مصرف کننده قرار داد.
رفتن به بالای صفحه
شرکت ابررایانه طبرستان - ابرتک