بروزرسانی: 8:26:20 1394/12/23 راهنمای خرید محصولات
با توجه به محصولات مختلفی که در وبسایت چوبها عرضه می شود، توضیحات زیر ارائه می گردد.
خرید چوب:
عکس های قرار داده شده برای فروشگاه چوب، عکس هایی کاملا واقعی بوده و چوبی که سفارش می دهید دقیقا مانند این عکس ها می باشد. لذا با خیال راحت می توانید چوب با رنگ و طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده و خریداری کنید. حداقل وزن چوب برای خرید 200 گرم می باشد.
از فیلترهای موجود در قسمت فروشگاه چوب، می توانید به سادگی نوع و یا رنگ چوب مورد نظر خود را با مشخصات دلخواه، به سرعت پیدا کنید.
چوب های قرار داده شده در فروشگاه به مقدار محدودی وجود دارد و در صورتیکه چوب با طرح خاصی مد نظر شماست، سریعتر اقدام به خرید کنید زیرا ممکن است به سرعت توسط دیگران خریداری شده و تمام شود.
همچنین چوب هایی که در این سایت در معرض فروش قرار می گیرد کاملا خشک بوده و از بالاترین سطح کیفیت برخوردار است.
اگر میزان سفارش شما از چوب یا چوب هایی خاص به مقدار زیاد می باشد، باید در قسمت سفارش مطرح کنید. به محض سفارش دادن، از پشتیبانی سایت با شما تماسی گرفته می شود و در مورد مدت زمان تحویل و چگونگی آن با شما هماهنگی های لازم انجام می شود.
خرید طرح:
طرح هایی بسیار متنوع با کیفیت بسیار خوب در این سایت جمع آوری شده که بسیاری از این طرح ها اختصاصی این وبسایت می باشد. طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده، به سبد کالا اضافه کنید و پس از پرداخت وجه مربوطه به صورت آنلاین، لینک دانلود طرح مورد نظر برای شما فرستاده می شود که شما در زمان محدود می توانید طرح مورد نظر خود را دریافت نموده و اثر ارزشمند هنری خود را خلق کنید.
از فیلترهای موجود در قسمت فروشگاه طرح، می توانید به سادگی طرح با مشخصات دلخواه خود را سریعتر پیدا کنید.
خرید ساز:
سازهای موجود در این سایت تولید شده از قوی ترین کارگاه های ساز سازی در ایران بوده که به صورت مستقیم از تولید به دست مصرف کننده می رسد و لذا دارای قیمت مناسبی می باشند. تصویر دقیق ساز مورد نظر در سایت قرار داده شده است و شما با خرید ساز مورد نظر، مطمئن باشید دقیقا همان سازی که انتخاب کردید به دست شما می رسد.
همچنین برای هر ساز ویدیوئی قرار داده شده است که شما می توانید کیفیت و صدای ساز مورد نظر را در این ویدیو ها مشاهده کنید تا از خرید خود مطمئن شوید.
ابزارهای معرق و منبت:
کلیه ابزارهای معرق و منبت را می توانید در این فروشگاه خریداری کنید. تمامی ابزار و مواد مصرفی در این سایت با بالاترین کیفیت موجود عرضه می گردد زیرا هدف ما ارائه بهترین خدمات به هنرمندان در این حوزه می باشد. ابزارهای موجود در این فروشگاه قبلا توسط اساتید بنام ایران تست  شده و عملکرد خود را ثابت کرده اند. لذا تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه، مورد تایید اساتید حوزه هنرهای چوبی می باشد.
تابلوهای معرق منبت:
تابلوهای موجود در این سایت از آثار اساتید ایران بوده و هنرمندان در این حوزه می توانند تابلوهای خود را به صورت رایگان در این وبسایت قرار داده تا از این طریق هنر خود را به کل ایران عرضه کنند. تابلوهای هنری موجود در این سایت تماما چوبی بوده و از هیچ گونه رنگی استفاده نشده.
برای قرار دادن تابلوی هنری خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و یا از طریق ایمیل سایت، با ما مکاتبه کنید. این اطلاعات در قسمت ارتباط با ما موجود می باشد.

رفتن به بالای صفحه
شرکت ابررایانه طبرستان - ابرتک