بروزرسانی: 9:44:27 1394/12/23 قوانین و مقررات
1) فروش کلیه محصولات در این سایت به صورت آنلاین می باشد.
2) تمامی عکس ها و گالری های این سایت متعلق به این سایت بوده و استفاده از این عکس ها و گالری ها بدون اجازه سایت (باذکر منبع یا بدون آن) پیگرد قانونی دارد.
3) برای ثبت شدن نهایی سفارشات (بعد از اینکه از پشتیبانی سایت با سفارش دهنده تماس حاصل شد و در مورد تاریخ و قیمت توافق شد) حتما باید نصف مبلغ کل سفارش پیش پرداخت شود. باقی مبلغ بعد از انجام تعهدتوسط سایت و هنگام تحویل محصول دریافت می شود.
4) آثار کلیه اساتید در این سایت با کسب اجازه از اساتید محترم بوده و انتشار این آثار بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد.
5) چوب های موجود در فروشگاه چوب، کاملا خشک بوده و از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است.
6) کلیه اساتید و هنرمندان در ایران و خارج از ایران می توانند با تماس یا مکاتبه با سایت، آثار هنری و محصولات خود را برای فروش یا برای نمایش به صورت رایگان در این سایت عرضه کنند.
7) خرید چوب برای اساتید و کارگاه های صنایع دستی به منظور حمایت از تولید صنایع دستی ایرانی، با تخفیف ویژه می باشد. برای اطلاع از چگونگی تخفیف با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.
8) عکس های قرار داده شده برای فروشگاه چوب، عکس هایی کاملا واقعی بوده و چوبی که سفارش می دهید دقیقا مانند این عکس ها می باشد. لذا با خیال راحت می توانید چوب با رنگ و طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده و خریداری کنید. حداقل وزن چوب برای خرید 200 گرم می باشد.
9) اگر میزان سفارش شما از چوب یا چوب هایی خاص به مقدار زیاد می باشد، باید در قسمت سفارش مطرح کنید. به محض سفارش دادن، از پشتیبانی سایت با شما تماسی گرفته می شود و در مورد مدت زمان تحویل و چگونگی آن با شما هماهنگی های لازم انجام می شود.
10) طرح هایی بسیار متنوع با کیفیت بسیار خوب در این سایت جمع آوری شده که بسیاری از این طرح ها اختصاصی این وبسایت می باشد. طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده، به سبد کالا اضافه کنید و پس از پرداخت وجه مربوطه به صورت آنلاین، لینک دانلود طرح مورد نظر برای شما فرستاده می شود که شما در زمان محدود می توانید طرح مورد نظر خود را دریافت نموده و اثر ارزشمند هنری خود را خلق کنید.
سازهای موجود در این سایت تولید شده از قوی ترین کارگاه های ساز سازی در ایران بوده که به صورت مستقیم از تولید به دست مصرف کننده می رسد و لذا دارای قیمت مناسبی می باشند. تصویر دقیق ساز مورد نظر در سایت قرار داده شده است و شما با خرید ساز مورد نظر، مطمئن باشید دقیقا همان سازی که انتخاب کردید به دست شما می رسد.
11) برای هر ساز ویدیوئی قرار داده شده است که شما می توانید کیفیت و صدای ساز مورد نظر را در این ویدیو ها مشاهده کنید تا از خرید خود مطمئن شوید.
12) تمامی ابزار و مواد مصرفی در این سایت با بالاترین کیفیت موجود عرضه می گردد زیرا هدف ما ارائه بهترین خدمات به هنرمندان در این حوزه می باشد. ابزارهای موجود در این فروشگاه قبلا توسط اساتید بنام ایران تست  شده و عملکرد خود را ثابت کرده اند. لذا تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه، مورد تایید اساتید حوزه هنرهای چوبی می باشد.
تابلوهای موجود در این سایت از آثار اساتید ایران بوده و هنرمندان در این حوزه می توانند تابلوهای خود را به صورت رایگان در این وبسایت قرار داده تا از این طریق هنر خود را به کل ایران عرضه کنند. تابلوهای هنری موجود در این سایت تماما چوبی بوده و از هیچ گونه رنگی استفاده نشده.
13) برای قرار دادن تابلوی هنری خود می توانید با پشتیبانی تماس گرفته و یا از طریق ایمیل سایت، با ما مکاتبه کنید. این اطلاعات در قسمت تماس با ما موجود می باشد.

رفتن به بالای صفحه
شرکت ابررایانه طبرستان - ابرتک