بروزرسانی: 12:42:13 1394/12/22 شرایط حمل و تحویل کالا
نحوه تحویل کالا به مشتری:
روشهای تحویل کالا به چندین دسته تقسیم میشود. ارسال از طریق پیک موتوری، تاکسی تلفنی، تیپاکس، پست پیشتاز، پست سفارشی، باربری و ارسال مستقیم.

پیک موتوری:
برآورد زمان تحویل 1 روز کاری می باشد. این روش ارسال فقط برای مشتریان ساکن بابل انجام پذیر است. در این روش هزینه مورد نظر قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود. برای سفارش های بالای 40000 تومان، هزینه پیک رایگان می باشد.
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 50 کیلوگرم می باشد.

تاکسی تلفنی:
برآورد زمان تحویل 1 روز کاری می باشد. این روش ارسال فقط برای مشتریان ساکن شهرستان های بابل، قائمشهر، ساری، بابلسر و فریدونکنار بوده و برای خریدهای بیشتر از 110000 تومان، هزینه مربوطه رایگان می باشد. در این روش هزینه مورد نظر قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 300 کیلوگرم می باشد.

تیپاکس:
برآورد زمان تحویل 1 الی 2 روز کاری می باشد.  هزینه حمل با توجه به مسافت و وزن مرسوله متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 100 کیلوگرم می باشد.

پست پیشتاز:
برآورد زمان تحویل 1 الی 3 روز کاری می باشد. هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود. (هزینه کمتری نسبت به تیپاکس دارد و برای اجناس نسبتا کوچک و یا اجسام با وزن زیر دو کیلوگرم امکانپذیر است)
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 3 کیلوگرم می باشد.

پست سفارشی:
برآورد زمان تحویل 3 الی 6 روز کاری می باشد. هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود.
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 5 کیلوگرم می باشد.

باربری:
برآورد زمان تحویل 1 الی 3 روز کاری می باشد. هزینه حمل با توجه به مسافت متفاوت است که این هزینه محاسبه شده و قبل از ارسال بار توسط مشتری پرداخت میشود. 
محدودیت وزنی در این روش تا حداکثر 100 کیلوگرم می باشد.

ارسال مستقیم:
برآورد زمان تحویل 2 الی 4 روز کاری می باشد. این روش ارسال برای مشتریانی است که خرید بالایی دارند و برای ارسال بار از وانت یا نیسان استفاده میشود. اجناس انتخاب شده بصورت مستقیم درب آدرس مشتری ارسال میشود.
هیچ گونه محدودیت وزنی در این روش وجود ندارد.
همکاران ما در هنگام ارسال بار بهترین روش ارسال را از لحاظ قیمتی و زمانی به شما مشتریان گرامی توضیح میدهند.

پیگیری بار از طریق پست:
پس از خرید محصول از وبسایت چوب ها، با توجه به هر یک از روشهای توضیح داده شده و انتخاب نوع پست، یک شماره پیگیری به شما مشتری گرامی داده میشود که از طریق سایت شرکت پست می‌توانید مرسوله خود را به آدرس http://tntsearch.post.ir رهگیری کنید.

رفتن به بالای صفحه
شرکت ابررایانه طبرستان - ابرتک